«

»

Výherní čísla do loterie mohou přijít odkudkoliv

Foto: pixabay

Zatímco někteří sázkaři celý život sázejí ta samá čísla, třeba své šťastné datum, jiní vkládají důvěru do náhodného tipu. Ale ať už sázíte Sportku nebo Eurojackpot, pokaždé ve vás může hlodat červíček pochybnosti… budou to výherní čísla? Mohou být a nemusí. Výherní čísla do loterie totiž mohou přijít prakticky odkudkoliv. Třeba od slepice.

Billy z Anglie vyhrál díky slepici

Představte si, že si na zahradě děláte účetnictví, horlivě ťukáte čísla do kalkulačky a v tom vám na stůl vylétne slepice, proběhne se po kalkulačce a zanechá na ní jistou kombinaci čísel. Vás osvítí a tato čísla si opíšete a vsadíte si Sportku nebo Eurojackpot… a vyhrajete milióny! Přesně to se stalo účetnímu z Anglie. Nebo alespoň tohle uvedl, když se ho novináři ptali na to, jak přišel k výherním číslům. Je to tak šílené, že to nejspíš musí být pravda, no ne?

Věříme, že šťastná slepice si díky výhře vysloužila milionový kurník a v něm nárok na dožití, aniž by se musela obávat toho, že z ní jednou bude milionový slepičí vývar. A jak byste slepici odměnili vy, kdyby vám vynesla výherní výsledky Sportky?

Když ne slepice, tak koláček štěstí

To Američan Charles Jackson oblibu v drůbeži nejspíš nepěstuje, výherní čísla mu totiž přinesl koláček štěstí a v něm ukrytý kousek papíru s poselstvím. Koláček mu přinesla vnučka, když byla na návštěvě. Čísla uvedená na papíře se mu natolik zalíbila, že je sázel pravidelně… tak dlouho, že nakonec v loterii vyhrál 8 miliard.

A co vy? Výherní výsledky Sportky pořád nepřichází? Nevadí! Dejte si pohov a zbystřete své smysly. Možná je máte před očima a ani o tom nevíte.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru