«

»

Výherní čísla, která několik let nosila v kabelce, jí přinesla více jak 20 milionů

Foto: pexels

Mladá žena měla při sázení štěstí začátečníků

Američanka Angelica Chavez (27) pocházející z městečka Sioux City v Iowě měla při sázení štěstí začátečníka, díky kterému v tamní loterii Mega Millions vyhrála 1 milion dolarů (v přepočtu přes 22,5 milionů korun).

Angelica vyplnila sázenku svými čísly, které už několik let nosila v kabelce s vědomím, že je jednou vsadí a vyhraje. Ta doba přišla před pár týdny, kdy měla pocit, že se stane něco velkého, a proto se konečně rozhodla si vsadit.

Čísla, jež tolik let nosila při sobě, si vybrala v době, kdy ještě pracovala v seniorském centru. Tam totiž hrála jednu z her, při níž si několik řad po šesti číslech přepsala na papír a uschovala.

Žena nyní pracuje v továrně na zpracování masa a takto vysoká výhra jí rozhodně přijde vhod. Už teď má několik investičních nápadů. Za část peněz hodlá koupit nějaké nemovitosti a ty dále pronajímat, aby byly peníze v oběhu a neležely jen v bance. Také chce dát část výhry stranou na budoucnost své dcery.

4.5/5 - (2 votes)

1 komentář

  1. učenec

    Velice podnětné doporučení. Začínám prohledávat staré odložené aktovky jestli tam nemám někde taková čísla. Pamatuji si čísla, která pouze několikrát vsadila moje máma, ale nikdy nic nevyhrál (narodila se v roce 1909, zemřela v roce 1974). Tak zkusím ta její čísla příští týden vsadit ve sportce, na středu i na neděli.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru