«

»

Výherní los koupila ukradenou kreditkou

Ilustrační foto: pexels

Říká se, že „karma je zdarma”, na vlastní kůži se o tom asi před rokem přesvědčila třiatřicetiletá Kanaďanka z Newfoundlandu. Ukradla kreditní kartu, kterou následně použila k různým nákupům. Kromě jiných věcí si koupila také los… a světě div se, vyhrála v něm v přepočtu přes 800 000 korun. Jenomže jakmile si šla výhru vybrat, už na ni čekala policie. To dá rozum. Ani vám by výherní výsledky Sportky nepřinesly štěstí, kdyby byly podmíněné trestnou činností.

Loterijní společnost zlodějce výhru nevyplatí

Mít výherní tiket s výherními výsledky Sportky ještě neznamená, že jste výhercem Sportky. Splňovat musíte další podmínky. Mezi ně patří třeba plnoletost. Výhra také musí být legální a to v případě třiatřicetileté zlodějky nebyla. Tiket zaplatila nelegálně drženou kartou, tudíž jí nepatřil. Loterijní společnost se nechala slyšet, že výhru ženě nevyplatí, nýbrž ji vloží do dalšího losování. A tak má žena zlodějka dvojitou smůlu. Nejenže ji chytili, nýbrž přijde i o svou výhru v loterii.

Přijít o výhru v loterii je snad ještě těžší, než vůbec nevyhrát

Mít výherní výsledky Sportky těsně na dosah ruky a pak o ně přijít, tak tomu se říká smůla. To je už mnohem milosrdnější snad vůbec nikdy nevyhrát. Zlodějka z Kanady se tímto za krádež vytrestala sama. Mohla mít 800 tisíc korun, kdyby karta byla její. A nebo také ne… osudy výherců Sportky jsou tak nevyzpytatelné, že jeden nikdy neví.

Něco podobného je, když víte, že jste vyhráli, ale nemůžete najít svůj výherní tiket. A že takových případů už bylo. Proto na vás apelujeme, abyste si na své tikety dávali pozor.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru