«

»

Výherní los málem posloužil jako milionové dýško

Foto: depositphotos

Tento příběh je varováním nejen pro sázkaře Sportky, že když už si losy jednou koupíte (nebo si vsadíte Sportku), měli byste si ověřit případnou výhru. Nejmenovaného muže z Michiganu málem stála nepozornost miliony. To, když při rodinné večeři v restauraci koupil v automatu michiganské loterie losy a při odchodu je málem nechal na stole nesetřené. O setření by se jistě později postaral personál restaurace. V tomhle případě by to bylo milionové dýško.

Díky večeři v restauraci je rodina z Michiganu bohatší o několik milionů

Nikdy nevíte, v jaké situaci vás výhra ve Sportce či jiné loterii přistihne. To ostatně nemůže vědět nikdo. Muži z Michiganu se to přihodilo na rodinné večeři v restauraci. V oné restauraci byl automat s losy michiganské loterie. Muž jen tak ze zvědavosti pár losů koupil a hodil je na stůl. Když bylo po večeři a děti už začaly zlobit, byl nejvyšší čas zaplatit a jít domů.

Ve spěchu a shonu muž nesetřené losy i s účtem za večeři pokrčil a nechal na stole. Pomyslel si, že stejně nikdy v loterii nevyhrál, tak proč by to dnes mělo být jinak? Ale své rozhodnutí zvrátil dřív, než došel k autu. Pro losy se vrátil a jejich výhru ověřil přes mobilní aplikaci. V ní se dozvěděl, že vyhrál v přepočtu přes 20 milionů korun. Z pomyšlení na to, že by tam losy nechal, ho musí mrazit doteď.

Z výhry si chce koupit dům a část peněz chce věnovat svému tátovi, který rozjel podnikání.

A co vy? Nechali byste neověřený tiket Sportky jen tak někde ležet?

Tady vidíte, že štěstí se nemá pokoušet a to i přesto, že výherní výsledky Sportky dlouhodobě nevychází. Štěstí ve Sportce je totiž nevyzpytatelné a může se na vás snést v ten nejnečekanější okamžik. Proto losy ani vsazené tikety nikde nenechávejte a to ani zapomenuté v kapse vaší peněženky. Pořád platí, že horší je nikdy nevyhrát, než o případnou výhru kvůli blbosti přijít.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru