«

»

Výherní los na 1 milion dolarů svému bratranci ukradla

Foto: pixabay

Kuriózní případ museli řešit policisté z Texasu, když jim byla oznámena krádež výherního loterijního losu. Ten měla ukrást žena z Texasu svému bratranci, který ji požádal, aby výhru vybrala za něj. A co vy? Svěřili byste někomu výherní tiket Korunky?

Natolik se bál odhalení své identity, že o svou výhru málem přišel

Když nejmenovaný muž přibližně před rokem a půl vyhrál v loterijním losu 1 milion dolarů, netušil, že se o výhru bude muset později přetahovat se svou nenasytnou sestřenicí. Právě tu požádal o to, aby milionovou výhru (v přepočtu více než 23 milionů korun) vybrala místo něj. Za tuto službičku jí slíbil asi 50 tisíc dolarů z výhry (přes 1,1 milionu korun). To je pěkná suma na to, že jste v dotyčné loterii ani nezkusili štěstí, že? Ostatně podobnou částku vám mohou přinést také výherní výsledky Korunky.

Muž se však přepočítal, protože nenasytná dvaatřicetiletá Iris Amador Argueta chtěla více. Na jeho nabídku na oko kývla. Ve skutečnosti však měla nekalé plány, jak ukořistit více. Kvůli špatné covidové situaci si výhru nešla převzít osobně, ale musela los poslat poštou na určené místo. Než jí byla výhra potvrzena, zfalšovala oznámení o výhře a vymyslela, jak to na bratrance narafičí. Naštěstí vy nikoho o převzetí výhry v Korunce prosit nemusíte, protože v Česku jsou výhry v loterii anonymní záležitostí.

Bratranec ji nahlásil na policii a vymohl velkou část své výhry zpět

Když vyhrajete v Korunce, nejspíš výhru jen tak nepřenecháte svému vypočítavému příbuznému, že? Stejný názor na věc měl i muž z Texasu, který později litoval toho, že svou sestřenici s tak delikátní prosbou oslovil. Ta mu totiž začala tvrdit, že došlo k velkému zdanění výhry a odevzdala mu o dost méně, než měla. To však muži bylo divné, protože jako pravidelný sázkař si byl všech pravidel hry vědom. Ženu proto nahlásil na policii a jen díky rychlým a důsledným vyšetřovatelům získal velkou část své výhry (kterou žena nestačila utratit) zpět. Od ženy se odvrátila celá její rodina a hrozilo jí až 15 let za mřížemi.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru