«

»

Výherní los svému spolubydlícímu ve spánku vyměnil za nevýherní

Foto: depositphotos

Ne nadarmo se říká, že o štěstí z výhry ve Sportce či v jiné loterii byste se měli dělit jen velmi opatrně. Zvlášť, pokud peníze z výhry nemáte ještě bezpečně na vašem účtu. Přesvědčil se o tom americký výherce loterie Scratchers, který na konci roku 2018 vsadil 30 dolarů a vyhrál v té době v přepočtu asi 224 milionů korun. Jenže výherní los mu ve spánku za nevýherní vyměnil jeho spolubydlící, se kterým se o radost z výhry podělil.

Ani ukradený los nemusí znamenat, že o výhru přijdete

Výherní výsledky Sportky často přichází zcela nečekaně. Výhru v americké loterii Scratchers nečekal ani mladý muž, který si na konci roku 2018 díky sázce nadělil přes 224 milionů korun. V prvotním okamžiku výhry si přitom myslel, že vyhrál v přepočtu jen něco málo přes 220 tisíc korun. Teprve později se ukázalo, že je vlastně za vodou a že ubytovnu, ve které v té době bydlel, může vyměnit za vlastní luxusní sídlo. Málem však o celou výhru přišel, a to kvůli tomu, že se bezprostředně o radost z výhry podělil se svým spolubydlícím. Ten mu sice k výhře poblahopřál, v hlavě se mu však už rodil plán na to, jak výherní tiket získat pro sebe.

Šel si tedy vsadit do stejné loterie, ve které samozřejmě nevyhrál. Onen nevýherní tiket potom výherci podstrčil ve spánku. I takhle lehce lze o výhru ve Sportce přijít, pokud nedržíte jazyk za zuby.

Výherce byl dost překvapený, že dříve výherní tiket prodavači ve večerce výhru neukazoval

O tom, že o výhře v loterii, kterou může být klidně i Sportka, se nikomu neříká, se přesvědčil výherce hned, jak vkročil do obchodu, kde chtěl svou výhru ověřit. Jenže obsluha mu sdělila, že na jeho tiketu žádná výhra není. Výherci hned došlo, co se stalo a oznámil celou věc na policii. Díky jeho včasné reakci loterijní síť spustila systém, který má pro tyto případy připravený. Díky záznamům z kamer bylo policii jasné, že výherní tiket náleží tomu, co případ krádeže ohlásil. Zloděje pak odchytla v jedné z poboček obchodu, která už byla na jeho příchod připravena.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru