«

»

Výherní tiket jí ztratila pošta

Foto: pexels

Žena z Floridy Sue Burgess (62) v Lottu vyhrála sice jen 1000 dolarů (to je v přepočtu něco přes 20 tisíc korun), ale ani o takovou sumu peněz nechcete přijít. Sue však o ni málem přišla, když jí výherní tiket ztratila pošta během doručování loterijní společnosti. Nenechala to být, i proto se teď může radovat z výhry.

I malá výhra ve Sportce potěší

Dvacet tisíc nejsou miliony, přesto z nich výherci umí skákat nadšením. Nebo vy byste se neradovali, kdyby vám výherní výsledky Sportky přinesly, když ne miliony, alespoň pár tisícovek? Radost měla i Sue Burgess z Floridy, která letos v létě v Lottu vyhrála 1000 dolarů. Výhru si chtěla jít bezodkladně vyzvednout, zjistila ale, že kvůli pandemii koronaviru jsou pobočky loterijní společnosti zavřené. Podle instrukcí pro náhradní postup dala výherní los do obálky a poslala jej poštou. Na adresu loterijní společnosti však vůbec nedorazil. I tento příběh může být varováním pro výherce, aby své výherní výsledky Sportky střežili jako oko v hlavě.

Čekala na vyplacení výhry, ale pořád se nic nedělo

Po odeslání výherního tiketu žena čekala, že ji bude loterijní společnost kontaktovat. Nikdo se však dlouho neozýval, a proto tam sama zavolala. Zjistila, že žádný výherní tiket nedorazil a že její výhra bude vrácena zpět do jackpotu hry, protože bez výherního tiketu jí nemohou výhru vyplatit. Jak žena později zjistila, obálka s výherním tiketem se cestou zatoulala a skončila uprostřed cesty na pobočce jedné pošty. Výhra se však zdála být ztracena v nenávratnu. I přesto, že už si na vyplacení výhry Sue nedělala naděje, zkusila ještě případ zveřejnit. A tímto trefila další jackpot! Díky medializaci a odborné pomoci se jí podařilo obhájit svou výhru. Tu jí nakonec loterijní společnost vyplatila.

A jak byste se za výherní tiket Sportky rvali vy?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru