«

»

Výherní tiket Sportky si koupil v sídle Sazky

Foto: 777cz.eu

Po 30 letech se konečně dočkal milionů

Čech, jež je věrným sázkařem Sportky už zhruba 3 desetiletí, se konečně dočkal milionové výhry. Ta přišla před pár týdny a činila přes 6,8 milionu korun.

Výherce se jednoho obyčejného rána probudil s tím, že má šťastný den, a proto se vydal koupit si tiket Sportky na nejbližší místo, kde by si ho mohl vsadit, a tím nebylo žádné jiné, než sídlo Sazky, jelikož se nachází jen pár minut pěšky od jeho bytu.

O výhře se muž dozvěděl jen několik málo hodin po slosování a nemohl uvěřit svým očím. Vzápětí se s touto novinou svěřil své rodině. Nový milionář ihned věděl, co s tolika penězi udělá. V první řadě chce dosavadní podnájem vyměnit za vlastní bydlení a také si hodlá pořídit nový automobil. Zbylé peníze si vloží na účet a nechá si je tam na horší časy.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru