«

»

Výhra 1 500 000 Kč od Sazky na automatu

Foto: Sazka

Nejen loterie přinášejí miliony

Společnost Sazka není provozovatelem pouze číselných loterií, jako je Eurojackpot, Šťastných 10 či Sportka, ale mimo jiné i několika online Sazka Her, kterými jsou například výherní automaty, ruleta anebo karty. Tyto hry lze hrát buď pro zábavu anebo v nich můžete sázet a vyhrávat skutečné peníze. A vyhrát se při správném štěstí dají opravdu velké částky.

Důkazem toho je výherkyně Petra, která si před několika týdny vložila na svůj hráčský účet 500 korun, které pak díky hře Blood Suckers (online výherní automat) 3 000krát znásobila. Ačkoliv má šťastná výherkyně účet na online Sazka Hrách založený už více než rok, neustále vyhrávala jen nižší částky. Pohádková výhra přišla až na konci září a činila 1 500 000 korun.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru