«

»

Výhra 2,2 miliardy v Eurojackpotu vsazeném přes mobil

Ilustrační foto: pexels

Do vsazení tiketu Eurojackpotu ji přinutila maminka

Před časem vyhrál německý sázkař, přesněji mladá německá sázkařka Christina, v Eurojackpotu 88,5 milionu eur (v přepočtu přes 2,25 miliardy korun). Ačkoliv Christina, která se do výhry živila jako uklízečka, není pravidelná ani příležitostná hráčka číselných loterií, tak si dvakrát v životě vsadila a právě druhá sázka jí přinesla tuto pohádkovou výhru.

Do vsazení tiketu Eurojackpotu ji přinutila její maminka, která jí nadiktovala i čísla, jež má vsadit. Christina poté doma vyplnila online sázenku s čísly 14, 19, 21, 30, 32 a dvěma čísly 4 a 7 a pomocí svého mobilního telefonu je vsadila.

Mladá uklízečka zjistila, že je právě ona výherkyní miliardové částky při noční směně, kterou si přibrala, aby si vydělala více peněz. Při zjištění výhry zůstala stát s vysavačem v ruce a otevřenou pusou dlouhou dobu, než jí došlo, že je to skutečně pravda.

Pár chvil na to odešla z práce a začala přemýšlet, co s tolika penězi udělá. V první řadě chce mamince dopřát pohádkový důchod a sama chce začít cestovat. Už dlouhou dobu se chce podívat do USA a procestovat je od západního k východnímu pobřeží, ale neměla na to dostatek finančních prostředků. Nyní má ale peněz víc než dost, a tak se do Spojených států může vydat kdykoliv a projet je v obytném domě.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru