«

»

Výhra 29 milionů umožní výherci trávit více času se synem

Foto: pexels

Myslel, že jde o chybu, když se mu na displeji ukázala tučná výhra

Mladý Didzis Pirags žijící ve Spojeném království (36) před pár týdny zažil obrovský šok, když v místní loterii vyhrál sedmimístnou sumu, jež činila přesně 1 000 000 liber (v přepočtu cca 29,8 milionů korun).

Didzis měl zrovna polední pauzu, když se rozhodl si zkontrolovat svůj zůstatek v online účtu loterie a následně si vsadit 5 liber (v přepočtu zhruba 149 korun). Jelikož šlo o Okamžitou výhru Merry Millions, o své výhře se dozvěděl vzápětí. Nemohl nejprve uvěřit svým očím a myslel si, že se mu to jen zdá nebo jde jen o nějaký žert či chybu. Ihned vytočil číslo, které se mu objevilo na obrazovce mobilního telefonu a potvrdil tak svou výhru v sídle loterijní společnosti.

Takováto finanční injekce přijde Didzisovi velmi vhod, jelikož sám žije se svým pětiletým synem, s nímž kvůli místu šéfkuchaře a vyděláváním dostatku peněz na živobytí nemohl trávit společné víkendy. Didzis dosud pracoval šedesát hodin týdně, to se ale brzy změní, jelikož začal hledat novou práci, jež mu umožní trávit více času se synem. Kromě času na rodinu peníze výherci umožnily zaplatit zálohu na nové bydlení, kde hodlá vychovávat svého syna.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru