«

»

Výhra milionů ve Sportce často vytrhne sázkařům trn z paty

Foto: Sazka

Výhra Superjackpotu Sportky není tak častá, jako výhra 1. pořadí, je ale výborným lákadlem

Sázkaři nejoblíbenější české loterie Sportky ji pravidelně i příležitostně sází kvůli vidině obrovského bohatství, jelikož její Superjackpot často přesahuje i stovky milionů korun. Výhra tolika peněz by jim totiž vytrhla trn z paty. Jen málokomu se ale podaří Superjackpot trefit. Hráči pochopitelně častěji uhodnou čísla z 1. pořadí jednoho či druhého tahu, kde se výherní sumy často vyšplhají až na desítky milionů korun.

» » » ZDE Sportka výsledky

I jednomu výherci středního věku, jež na jaře tohoto roku vyhrál ve Sportce cca 2 miliony korun, vytrhla milionová částka trn z paty. Hodlá díky ní totiž splatit veškeré své dluhy a dokonce mu zbude i část peněz na koupi nového automobilu, o kterém už dlouho dobu sní. Nemusíte si tak dávat stamilionové cíle. Stačit vám ke štěstí může milion či dva, a ty se někdy ukrývají dokonce už ve 2. pořadí Sportky.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru