«

»

Výhra přes 43 milionů ve Sportce a páteční hra o Škodu Kodiaq

Foto a zdroj: Sazka

Na pátek 22. ledna můžete zaškrtávat svá čísla do Sportky s myšlenkou na vůz Škoda Kodiaq. Jeden hráč, který vsadí plný tiket a jehož číslo tiketu (nebo online sázky) bude taženo, ze hry odjede v nové Škodě Kodiaq v hodnotě 800 tisíc korun. V pátek 15. ledna si z druhého tahu prvního pořadí sázkař odloupl perníček v hodnotě přes 43 milionů korun. Tak se zdá, že ten nový rok 2021 vůbec nezačíná špatně, viďte?

Výhra přes 43 milionů korun je zatím nejvyšší v tomto roce

Výhra z pátku 15. ledna ve výši 43 431 611 Kč je zatím nejvyšší výhrou ve Sportce tohoto roku. Nemáme obavy, že ji v průběhu roku nikdo netrumfne, ale teď jí patří rekord. K výherním číslům 2, 26, 28, 32, 43, 48 výherci samozřejmě gratulujeme. Připomínáme však, že už ve středu 20. ledna si můžete zahrát o více než 92 milionů korun. V prvním tahu prvního pořadí je krásných 48 milionů korun. Bonus Sportky tvoří přes 42 milionů korun. To si říká o Superjackpot, že?

Nebudeme se ale divit těm, kteří si Sportku vsadí až v pátek. Že se středeční jackpot udrží, to zaručit nejde. S jistotou se však bude hrát o Škodu Kodiaq, která spolu s dalšími automobily, jako jsou Škoda Karoq, Škoda Kamiq, Ford Mustang, Ford Puma… tvoří vozový park prémií Sportky pro rok 2021.

Už třetí věcná cena tohoto roku

Vůz Škoda Kodiaq, o který se bude hrát už tento pátek – 22. ledna, je přitom už třetí věcnou cenou Sportky v tomto roce. 1. ledna se hrálo o 21 elektrokol. 6. ledna – na Tři krále si pak sázkaři mohli zasoutěžit o Škodu Karoq.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru