«

»

Výhra v EuroMillions jí pomáhá odškrtávat plány na jejím bucket listu

Foto: pixabay

Když si učitelka v důchodu z Birminghamu Ale Celeste Coles (69) kupovala tiket do EuroMillions na slosování 12. července 2022, netušila, jak moc jí tento čin změní život. Díky tomu, že uhodla pět hlavních čísel a jedno Lucky Star dodatkové číslo, se může ona i její dcery radovat z výhry ve výši přes 3,6 milionu liber (to je v přepočtu přes 101 milionů korun). Jak byste naložili s tak vysokou výhrou, kterou klidně můžete trefit i ve Šťastných 10? Celeste v tom má jasno, plány na svém bucket listu bude odškrtávat mnohem rychleji.

Doteď jí pomáhaly nadace, teď jim může pomoc vrátit

Výherní výsledky Šťastných 10 se vždycky hodí. O to víc, pokud se jedno z vašich dětí potýká s handicapem. Své o tom ví učitelka v důchodu Ale Celeste Coles, která má dvě dospělé dcery, z nichž jedna má Downův syndrom. Doteď Ale čerpala pomoc od nejrůznějších nadací a díky výhře je štěstím bez sebe, že jim teď jejich nezištnou pomoc může vrátit. Kromě daru nadacím plánuje z výhry zabezpečit své dvě dcery. Jakoby jí prý spadl obrovský kámen ze srdce, když si uvědomila, že díky výhře v EuroMillions budou mít obě na svých účtech dostatek financí na to, aby mohly žít pohodlný a bezstarostný život. Zbylou část výhry chce utratit za dobrodružství pro ni a její dcery. V plnění bucket listu je totiž Celeste zatraceně dobrá. Díky výhře bude moci položky na něm odškrtávat podstatně rychleji. Plánuje například cestu do své domoviny Barbadosu, v plánu jsou i města jako Argentina, Rio a Chile. Jejím největším snem však je výlet vlakem přes Rocky Mountains.

Výhra jí usnadnila život

Výhru ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii si můžete užít všelijak. Podstatné na ní je, že vám v ledasčem usnadní život. To si Celeste uvědomuje velice dobře. S desítkami milionů na účtu se totiž žije podstatně lehčeji.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru