«

»

Výhra v loterii byla třešničkou na jejich svatebním dortu

 

Foto: pixabay

Představte si, že plánujete svatbu a do toho sázíte také Korunku. Samozřejmě, že byste si přáli vyhrát, ale držíte se při zemi a s výhrou do svatebního rozpočtu nepočítáte. A ono se to stane. Do klína se vám snese mega výhra, která vám nejen zaplatí svatbu, nýbrž i další životní radovánky. Přesně to se stalo partnerům z Cornwallu, kteří si vsadili do loterie Lotto ještě před svou svatbou. Zcela nečekaně vyhráli 1 milion liber (přes 26 milionů korun) a i proto mohla být oslava jejich sňatku ještě okázalejší.

S miliony na kontě si svatbu užili mnohem více

Výherní výsledky Korunky se mohou objevit i v životní fázi, ve které vám nic nechybí. O to větším překvapením pak jsou. Život bez mráčků žili také Christine a Nick z Cornwallu. Měli se rádi, plánovali svatbu a do toho trefili hlavní výhru v Lottu. No věřili byste tomu? Přitom patřili k velmi nepravidelným hráčům a do loterie naposledy vsadili před několika měsíci. Jejich kamarád jim ale doporučil, že by si měli před svatbou rozhodně vsadit. Nejspíš tenkrát ani on nepředpokládal, že to nastávajícím novomanželům vyjde. A ono to vyšlo. Když Christine ráno kontrolovala sázku, nemohla uvěřit svým očím. Přesto hned napoprvé nevěděla, kolik vlastně vyhrála. Když pak do loterijní společnosti zavolala, aby si výhru ověřila, nemohla popadnout dech. On a Nick dostali shůry předčasný svatební dar 1 milion liber.

Ona bude plavat s delfíny, on si koupí nové auto

Oběma se samozřejmě převrátil život vzhůru nohama, ale v dobrém slova smyslu samozřejmě. Také vy byste nejspíš nechali výhru v Korunce, ať si klidně naboří váš zajetý stereotyp. Nick a Christine si užili svatbu o to víc s vědomím, že mají cestu manželstvím vydlážděnou miliony. Po svatbě si hodlají jak jinak než plnit své sny. Ona chce plavat s delfíny a on si do garáže pořídit pár žihadel. To je život!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru