«

»

Výhra v loterii finančně zastřeší všechny vaše koníčky

Foto: pixabay

Spoustu koníčků lze rozvíjet, aniž by se vám na účtu válely miliony. Ale co si budeme povídat, s tučnou výhrou v Eurojackpotu to jde mnohem lépe. Potvrdit vám to mohou Laura Hoyle a její manžel Kirk, kteří o sobě tvrdí, že jsou velmi akční lidé a jen máloco a málokdo je udrží na jednom místě. Mají spoustu zájmů a aktivit a teď po výhře v loterii Set For Life by nejspíš potřebovali, aby jejich den měl alespoň 48 hodin. Laura svůj výherní tiket v peněžence ledabyle nosila dlouhých 13 dní, než s ním začala nakládat jako s výherním. Informaci v emailu, která ji upozorňovala na možnou výhru, brala na lehkou váhu, protože si myslela, že vyhrála jenom pár drobných.

Třicetiletá renta už s vaším životem zamává

První březnový den letošního roku byl pro Lauru Hoyle zásadní. V loterii Set For Life trefila 5 hlavních čísel a Life Ball číslo, což jí dohromady vyneslo rentu 10 tisíc liber měsíčně po dobu 30 let. Výhře Laura samozřejmě nevěřila a při rozhovoru s loterijní společností z ní sršela nervozita. Ta opadla teprve tehdy, když výhru potvrdila a vyřídila k ní veškeré náležitosti. Teprve potom se svým manželem bouchli šampaňské a o slavnostní večeři nepřišli ani jejich dva psi – Teddy a Barney. I vám výhra v Eurojackpotu může přinést značnou nervozitu… za ty miliony se s ní ale rádi poperete, ne?

Nejtěžší bylo o výhře přesvědčit svou rodinu

10 tisíc liber měsíčně, to je v přepočtu něco přes 300 tisíc korun. Podobnou částku – 100 tisíc korun měsíčně na 20 let můžete vyhrát v české Extra Rentě. Ať už zkusíte štěstí v Extra Rentě, nebo poškádlíte Eurojackpot výsledky, vůbec nejtěžším úkolem bude o výhře v loterii přesvědčit vaše nejbližší. Podobné to měli také Laura a Kirk. Ani Lauřina, ani Kirkova maminka zprávě o výhře v loterii nevěřila.  Jednoduše si obě myslely, že si z nich pár střílí. Nakonec je přesvědčilo to, že si Laura s Kirkem začali žít nad poměry. Koupili si nové auto a na dovolené byli častěji než v práci. Z výhry manželé hodlají sponzorovat i řadu svých koníčků. Teprve teď má kupříkladu Kirk čas věnovat se truhlářství a vyrobit si nábytek na míru. Práce se dřevem je totiž jednou z jeho mnoha vášní.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru