«

»

Výhra v loterii ho přivedla k pokladu

Foto: pixabay

Spousta sázejících věří, že velká výhra ve Sportce je vrcholem štěstí, které je za život může potkat. Jak ale mnohé příběhy výherců loterií ukazují, leckdy je výhra v loterii pouhou zastávkou na cestě k dalšímu štěstí. Někdo třeba vyhraje ve Sportce a za peníze z výhry vsadí další tiket a ten mu přinese další výhru. Ind Rathnakaran Pillai z Kilanooru v minulosti vyhrál v přepočtu asi 20 miliónů korun. Část peněz z výhry použil na nákup farmářské půdy. V této půdě později objevil zakopaný poklad.

Poklad ze zaniklého království

Ani výhra ve Sportce vám nemusí udělat takovou radost, jakou vám udělá zrezivělý hrnec plný starodávných mincí zakopaný v zemi. Farmář Rathnakaran Pillai při sázení narazil motykou na hrnec plný peněz. V hrnci se nacházely mince z konce 19. století. Zlaté, stříbrné i měděné mince dohromady vážily přes 18 kilogramů. Podle archeologů pocházely ze zaniklého království Travancore, které se v této oblasti kdysi nacházelo. Zdá se, že tímto objevem si farmář doživotně vyčerpal svou dávku štěstí. Komu se taky podaří trefit výherní výsledky Sportky a najít poklad v jediném životě? Kromě toho, že ho mince proslavily, se farmář určitě dočkal i nálezného.

A co vy? Patříte k vášnivým hledačům pokladu? Po výhře v loterii už nemusíte dělat nic jiného. Jen si představte to vybavení, které můžete na hledání pokladů mít. Také si představte archeologicky zajímavá místa, která můžete po výhře ve Sportce navštívit. Jó, to je jiná, než kvůli zrezivělým šroubům rozkopávat vlastní zahradu.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru