«

»

Výhra v loterii jako impuls k podnikání

Foto: pixabay

Rozjet podnikání, které by vás nejen bavilo, nýbrž i živilo, to není jen tak. Může chybět nápad, podnikatelské ambice, ve většině případů však za většinou ještě nerozjetého podnikání hledejte peníze. Chybějící peníze. Výhra v loterii Sportka či trefa do Eurojackpot výsledků pak může být skvělým impulsem pro to konečně si splnit svůj sen.

Po výhře ve Šťastných 10 může být podnikání variabilní jako samotná hra

Spousta společností a firem vznikla tak zvaně na koleně jen s minimálním rozpočtem. Utažené finance jsou jedním z důvodů, proč je podnikání provázeno stresem a obavami z neúspěchu. Po výhře v loterii může být vaše podnikání variabilní, jako samotná loterijní hra Šťastných 10, kterou můžete hrát podle vašich možností. Finanční polštář v podobě 100 miliónů, který vám mohou přinést Šťastných 10 výsledky, ve vás vytvoří pocit jistoty. Vaše nápady proto mohou být bláznivější, veškeré vaše kroky odvážnější.

Všeho s mírou

Ani s variabilitou se to však nemá přehánět. Mnohem větší výhra, než jaká je k dispozici ve Šťastných 10, třeba Eurojackpot, vám může dveře do podnikání otevřít ještě více dokořán. Ovšem několik rozjetých podnikatelských projektů, u nichž se ani jednomu pořádně nevěnujete, také nejsou zaručenou výhrou.

Podnikání jako záchrana před životním krachem

Velká výhra v loterii vás může svést k myšlenkám, že vlastně už nic dělat ani nemusíte. Nač podnikat, když vám peníze stačí do konce života? Třeba pro to, abyste se z výhry a nicnedělání nezbláznili. Řada odborníků se shodne na jediném a to začít po výhře v loterii něco dělat… cokoliv! Podnikání tak může být záchranou před zpustošením lidského ducha.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru