«

»

Výhra v loterii ji donutí udělat si řidičák

Foto: pixabay

Výhra ve Sportce může být důvodem pro mnoho změn ve vašem životě. Své o tom ví Sara Thomas (26), která kupuje loterijní losy pouze sporadicky a většinou jen tehdy, když je bez svého přítele. Ten ji totiž pokaždé škádlí, že akorát za losy vyhazuje peníze, protože v nich nikdy nevyhraje. To se ale spletl, Sara nedávno v losu setřela výhru 1 milion liber (to je v přepočtu téměř 30 milionů korun). Jestlipak její přítel změní na losy názor, když si bude užívat luxus z výhry? Vlivem nečekaného bohatství však nejspíš Sara na jeho popichování zapomněla. Teď má totiž jiné starosti. Výhra v loterii ji konečně donutí udělat si řidičák. Výhry ve výši přes 30 milionů korun u nás žádný los nenabízí, takovou sumu vám přinesou spíše Sportka výsledky.

Pokukuje po drahém autu s pohonem všech kol

Ačkoliv Sara nevlastní řidičák, na drahých a luxusních autech by mohla oči nechat. Teď si může luxusní vůz pořídit. Aby ho však nemusela pouze leštit nebo se na něj jenom dívat, musí si napřed udělat řidičák. Ten dlouho odkládala, ale výhra v loterii ji konečně nakopla. Kromě pořízení automobilu Sara moc změn neplánuje. Pracuje jako terénní pečovatelka seniorů a nejvíce ze všeho na své práci miluje úsměv na jejich tvářích. Ten jí prý ani velká výhra v loterii nevynahradí. Ani uhodnutí šťastných čísel Sportky u vás doma nemusí změnit mnoho.

S dětmi plánuje dovolenou

Sara loterijní společnosti prozradila, že výherní los koupila během své přestávky na svačinu. Ani mu nevěnovala příliš pozornosti, když ho jednou rukou stírala a v druhé držela kávu. Už v prvních tazích jí však bylo jasné, že má co do činění s obrovskou výhrou. Los schovala do peněženky a běžela za svými kolegy, aby jí výhru potvrdili. Ti, stejně jako Sara, na los jen dlouze zírali. Vidět výherní los na 30 milionů, to se poštěstí jen málokomu. Kromě pořízení luxusního automobilu Sara plánuje vzít svého přítele a své dvě děti na dovolenou, až to situace dovolí.  A kam vezme výhra ve Sportce vás?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru