«

»

Výhra v loterii měla senzační načasování

Foto: pexels

Snad nikdo by výhru v Eurojackpotu neodmítnul se slovy „teď se mi to nehodí”, protože výhra v loterii přijde vhod vždycky. Ne vždycky má ale tak senzační načasování jako v případě Caseyho Langana z Iowy, který za rok oslaví padesátiny. Svůj výherní tiket náhodou objevil zapomenutý ve firemním voze. Ten čistil, když dostal výpověď v práci a vůz musel odevzdat. Jak sám Casey říká, štěstí se na něj zářivěji už usmát nemohlo.

Když se všechno kazí, přijde výhra v loterii

Ne vždy lze životem proplouvat na růžovém obláčku. Casey Langan ještě před nedávnem zažíval horší období, kdy byl pro nadbytečnost propuštěn z práce. Blížící se svátky pocity zmaru ještě více prohloubily. Když však uklízel firemní vůz, který chtěl odevzdat v perfektním stavu, našel v přihrádce zapomenutý tiket loterie Powerball. Casey si nebyl jistý, zda výhru ověřil, a proto pro jistotu čísla zkontroloval v mobilní aplikaci. Nemohl uvěřit svým očím, když mu aplikace gratulovala k výhře 50 tisíc dolarů (to je něco přes jeden milion korun). A kde vsazené tikety Eurojackpotu do doby jejich kontroly schováváte vy?

Vícenásobné štěstí v neštěstí

Zároveň s výhrou v Eurojackpotu se na vás snese tolik štěstí, že můžete počítat s tím, že už ho máte vybráno na celý život dopředu. V případě pana Langana tohle ale neplatilo. Nejenže vyhrál v loterii v době, kdy byl propuštěn z práce, nýbrž mu výhra nepropadla. Jak se totiž ukázalo, byl tiket loterie Powerball docela starý. Do propadnutí výhry zbývalo už jen pár týdnů.

Casey si tedy může výskat. Takové prudké výkyvy ve svém životě určitě nečekal. Ve velmi krátkém okamžiku ztratil práci, ale našel jeden milion korun. Ten mu jistě pomůže dobu nezaměstnanosti lehce překonat. K tomu všemu se příběh odehrál před Vánoci – konkrétní losování proběhlo 10. prosince 2020.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru