«

»

Výhra v loterii mu nevychází, a proto vydírá Muska a jiné boháče

Foto: pixabay

Když výhra ve Šťastných 10 či jiné loterii nevychází, může se člověk uchýlit na dráhu zločinu. Jednou nohou v kriminále už je student Jack Sweeney z Floridy, jehož největším koníčkem je sledování polohy soukromých letadel bohatých lidí a její následné zveřejňování na veřejných účtech.

Po Muskovi chtěl 50 tisíc dolarů za to, že polohu jeho letadla stáhne

Výherní výsledky Šťastných 10 stále nikde? No hlavně se neuchylujte k podobným činnostem jako student z Floridy, který místo sázení v loterii sází na to, že mu některý z boháčů zaplatí velké peníze pouze za to, že přestane dělat to, co teď aktuálně dělá. A co dělá? Jako velký fanoušek letectví se na internetu baví tím, že sleduje polohu letadel vlivných, slavných a zámožných lidí. Tu pak zveřejní, což představuje obrovské bezpečnostní riziko pro ty, kteří v letadlech jsou.

Takhle si zaměřil například Muskův letoun, aby po něm později požadoval 50 tisíc dolarů (více než milion korun) za to, že s tím přestane a další jeho letadla  už sledovat nebude.

Musk – jeden z nejbohatších lidí světa, který má jmění ve výši přes 240 miliard dolarů, Jacka přes sociální síť požádal, aby polohy jeho letadel stáhnul a už je dál nezveřejňoval. Dokonce mu za to nabídnul 5000 dolarů (přes 100 tisíc korun). No… možná měl mladík tuto nabídku zvážit. Protože po tom, co se odvážně zeptal, jestli za stažení polohy Musk opravdu nepřihodí těch 50 tisíc dolarů, s ním Musk konverzaci ukončil a jeho účet zablokoval.

Podobně sleduje i další celebrity a chce se tím živit

Vyhrát ve Šťastných 10 pořádný balík peněz, tak máte na vše, co si zamanete. Třeba na zaplacení školného i na pořízení nového auta. Přesně o to mladík usiluje. A přestože u Muska neuspěl, sleduje i jiné lidi, jako je Bill Gates, Jeff Bezos nebo rapper Drake. Zatím s tím moc neuspěl, protože je však ambiciózní, netají se tím, že už vymyslel web, na kterém bude podobné služby lidem za poplatek nabízet. Těžit z toho mohou převážně fanoušci celebrit, kteří nebudou mít problém Jackovi zaplatit za to, že jim zaměří přesnou polohu jejich oblíbeného herce nebo herečky.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru