«

»

Výhra v loterii mu opraví motorku

Foto: pixabay

Svářeč v důchodu Alan Nairn (80) z Velké Británie málem vyhodil svůj výherní los do koše. V losu Národní loterie bylo 100 tisíc eur (to je v přepočtu přes 2,6 milionu korun). Naštěstí se na výherní čísla u popelnice ještě jednou podíval a teď si může říkat milionář. Už v době, kdy si zmuchlaný los nesl zpátky domů, věděl, že mu výhra opraví jeho milovanou motorku, která teď není úplně v nejlepší kondici.  A co by výherní výsledky Šťastných 10 opravily u vás doma?

Těší se, až si s motorkou vyjede na výlet

Z výhry měl Alan opravdovou radost. Při jejím vyzvednutí loterijní společnosti prozradil, že mu ozvláštnila jeho teď poněkud fádní život. Vzhledem ke koronaviru a celé řadě omezení je v poslední době jeho největším dobrodružstvím cesta do obchodu a na poštu. Díky milionové výhře teď může mít poněkud živější plány a už teď se na ně moc těší. I vy byste si po výhře ve Šťastných 10 splnili svůj největší sen, nebo ne? Alan určitě. Za peníze z výhry plánuje opravit svou motorku. Někdo by si koupil motorku novou, ale vzhledem k tomu, že je to jeho plechový miláček, za peníze z losu jí vdechne nový život. Pak se s ní bude moci vydat na milionový výlet. Ostatně čas i peníze na to bude mít.

Jaké věci si necháte opravit vy, až vyhrajete v loterii?

Podobně jako Alan i vy můžete mít v garáži motocykl, který čeká na výherní výsledky Sportky. Třeba je to veterán a potřebuje renovaci. Bohužel bez výhry v loterii má řada věcí přednost… tak se třeba dočkáte podobně jako Alan. Třeba i vašemu motocyklu obstarají výherní čísla nový nablýskaný lak.

Na svých cestách s již opravenou motorkou bude Alan i nadále kupovat losy. S další výhrou v loterii v tomto životě už prý sice nepočítá, to však ještě neznamená, že se o ni nemůže pokoušet.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru