«

»

Výhra v loterii mu pomůže zapomenout na bolestivý rozvod

Foto: pixabay

Singl táta pětiletého syna Didzis Pirags procházel na konci roku 2019 bolestivým obdobím. I když už od rozvodu uběhl nějaký ten pátek, s celou situací se pořád nemohl srovnat. Pomohla mu s tím až nečekaná výhra v loterii. Vyhrál 1 milion liber (přes 29,5 milionů korun), což ho postavilo do úplně jiné pozice. Také milionová výhra ve Šťastných 10 by vám pomohla vyrovnat se s tíživou situací.

Výhra mu vyjednala lepší podmínky pro sebe a syna

Šťastných 10 výherní výsledky se hodí vždy. Když se vám však v životě děje něco zlého, bodnou dvakrát tolik. Své o tom ví Didzis Pirags (36) z Prestonu, kterého trápil rozvod. Nejenže si nemohl zvyknout na roli single táty, nýbrž mu vadila i skutečnost, že po rozvodu trávil se synem o dost méně času. Jeho exmanželka se totiž přestěhovala a nově to k synovi neměl nejblíž. Protože pracoval jako šéfkuchař, trávil celé dny v práci včetně víkendů. Teď mu nečekaná mega výhra v loterii vyjednala lepší podmínky. Může přestat chodit do práce a začít podnikat, nebo si může najít práci s lepšími pracovními podmínkami. Ať tak či tak, i výhra ve Šťastných 10 by vám umožnila mít více času na vaše nejbližší.

Se svým synem může trávit čas aktivně

Díky výhře v losu se změnila i náplň jeho volných dnů se synem. Zatímco před výhrou si vždycky dával pozor na útratu, teď může se synem vyrazit do Disneylandu i několikrát do roka. Klidně tam může vzít i synovy kamarády. Také výherní čísla Šťastných 10 umí vylepšit program snad každému.

Didzis je vděčný, že v osudný moment šel koupit mléko, i když se mu do obchodu vůbec nechtělo. V opačném případě by pořád žil svůj chudý život a výherní los by padl někomu jinému. Z výhry si pořídí dům se zahradou a lepší život pro sebe a svého syna. Podobné pohádky píší také aktuální výsledky Šťastných 10.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru