«

»

Výhra v loterii může zasáhnout i toho, kdo loterii vůbec nehraje

Foto: pexels

Výhry v loterii jsou nevyzpytatelné. Možná to je hlavní ingrediencí jejich oblíbenosti. Nikdy nevíte, kdy si štěstí ve hře sedne právě na vás. Výhra ve Sportce či Eurojackpotu vás ale ve velkém může ovlivnit i v případech, kdy si vůbec nevsadíte. Jak to? Zkrátka vám následky výhry vstoupí do života, aniž byste se o to prosili či do hry dali jedinou korunu. Koneckonců jak se to stalo už mnohokrát.

Zaměstnanci nepřišli do práce, protože všichni vyhráli v loterii

O tom, že ve Sportce vyhrál váš zaměstnanec, se nemusíte ani dozvědět. Pravděpodobně až s odstupem času se z jeho nemocenské vyklube výhra v loterii. Nebo se to dozvíte až po tom, co vám z Karibiku pošle pohled s pozdravy, že si svou dovolenou prodlužuje na neurčito. Jak velké ale muselo být překvapení pro šéfa liverpoolské pobočky personální agentury, když mu do práce kvůli výhře v loterii nedorazilo celé oddělení.

Tento příběh se odehrál někdy kolem roku 2013. Zaměstnanci jedné firmy dlouhodobě sázeli společně, až se jim podařilo vyhrát v přepočtu 866 miliónů. A to je dobrý důvod k tomu nedorazit do práce, nemyslíte? Celá kauza měla ale nešťastnou dohru, protože dotyční zaměstnanci při sázení zapomněli vsadit i za svou kolegyni, která v osudový den v práci chyběla, jinak ale sázela pravidelně. Celý případ šel proto k soudu.

Na vlně výhry se obvykle svezou partneři i rodina sázejícího

Šťastné výsledky Sportky obvykle ovlivní život i partnerů a rodiny výherce. Ti se obvykle také svezou na vlně výhry, aniž by kdy předtím o loterii projevili zájem. Teprve pak se prověří stálost a pevnost všech vztahů…

A výhry se dávají i na charitu

Aniž by si vsadily, mohou mít s výhrou co do činění i charity a podobné organizace, na které pravidelně odchází část výher. Co vy, až vyhrajete ve Sportce? Odevzdáte část výhry na charitu?

Osudem zamává i darovaný los či tiket

Spojit člověka s výhrou, ačkoliv si vůbec nevsadil lze i tím způsobem, že mu darujete už vsazený tiket Sportky či los, který jste předtím koupili. Třeba proto, že nemáte dost peněz na dýško. Tímto způsobem vyhrála jedna mladá servírka v Americe, když jí kamioňák neměl jak zaplatit, proto vytáhl z kapsy los. A ten byl výherní…

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru