«

»

Výhra v loterii nasadila laťku narozeninového dárku hodně vysoko

Foto: depositphotos

Sehnat pro někoho dárek k narozeninám může být pekelně těžké po tom, co dotyčný na narozeniny dostane ten nejlepší dárek pod sluncem, a to výhru v loterii. Překonat milionový dárek, je potom pro ostatní jó těžké, když je laťka takhle vysoko. Na druhou stranu, čím asi překvapíte milionáře, když může mít opravdu všechno, na co si vzpomene? Své o tom ví rodina pana Reginalda Couche (74) z Oxfordshire, která to bude mít jeho příští narozeniny poněkud těžší. Letos totiž na své narozeniny Reginald setřel výherní los a vyhrál 300 tisíc liber (to je v přepočtu něco přes 9 milionů korun). Vyhrát ve Šťastných 10 nebo v jiné loterii na své narozeniny, tomu my říkáme trefa!

Devět milionů k důchodu

Mít jistotu, že vám výherní výsledky Šťastných 10 vyjdou alespoň na důchod, nad současnými nezdary v loterii a nevycházejícími tikety byste mávli rukou. Ani Reginald Couch, který si už nějaký ten pátek užívá klidný důchod, netušil, že na stará kolena si půjde pro milionovou výhru v loterii. Jak sám říká, spolu s manželkou žijí spokojený a poklidný život. Neholdují alkoholu ani nekouří, a proto je občasné zakoupení loterijních tiketů pro ně největším adrenalinem. Pár losů vždy kupují v den, kdy si jdou vyzvednout důchod. K nim si koupí i pár čokoládových donutů, aby si dopřáli něco výjimečného. Až do této chvíle však nikdy nevyhráli víc než pár drobných. Když tedy setřeli výherní los, asi půl hodiny jen tiše mlčeli a zírali na něj. Teprve potom se Reginald odhodlal zavolat loterijní společnosti, která jejich výhru potvrdila.

Nejlepší narozeninový dárek pod sluncem

Snad jen nejbohatší lidé světa si běžně k narozeninám dávají dárky v hodnotě milionů. Pro obyčejné smrtelníky je jediným způsobem, jak milionový dárek získat, například výhra v loterii Šťastných 10. Reginaldovi se to povedlo a teď si svou rodinu může dobírat s tím, že co se velikosti týče, tento dárek už nijak nepřekoná.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru