«

»

Výhra v loterii nevycházela, a proto si luxusní sporťák koupil za padělané šeky

Foto: pixabay

Znáte ten pocit, kdy věc, pro kterou jste se v obchodě nadchli, potřebujete bezodkladně? Ve většině případů koupi podlehnete a později možná i litujete. Tedy hlavně za předpokladu, že se vám na bankovním účtu nepovalují miliony z výhry v Korunce. Podobné nakupovací nutkání měl i Casey W. Kelley z Floridy, který si pořídil luxusní Porsche 911 za 140 tisíc amerických dolarů (to je dnes v přepočtu něco přes 3 miliony korun) a k nákupu přihodil i pár hodinek značky Rolex. Háček byl v tom, že ve všech případech zaplatil šeky, které vyrobil u sebe doma.

Výhra v loterii stále nepřicházela, a proto se zařídil po svém

Na výhru v loterii už se mu nechtělo dále čekat, a proto se Casey W. Kelley z Floridy rozhodl zařídit po svém. Na svém bankovním účtu měl sice vymeteno, to mu ale nebránilo v tom koupit si luxusní Porsche 911 za více než 3 miliony korun a k němu troje hodinek značky Rolex dohromady za více než jeden milion korun. Na podobné nákupy musíte nejprve skolit výherní výsledky Korunky či jiné loterie, nebo padělat šeky. Pro druhou možnost se rozhodl právě Kelley. Šeky, které si vytiskl u sebe doma, byly natolik zdařilé, že ani v autosalonu ani ve zlatnictví na to hned nepřišli. Kelley se tak mohl projet v auťáku i nabalovat ženy v baru na luxusní hodinky. Snad si to užil, protože už druhý den pro něho přišla policie. Jó na podobné frajeřinky je výhra v Korunce či jiné loterii zkrátka lepší.

Nejspíš byl Kelley velmi přesvědčivý

Je až zarážející, že lze vůbec zaplatit tak velkou sumu, jakou jsou 3 miliony korun, padělaným šekem. S největší pravděpodobností musel být Kelley velmi přesvědčivý, protože šek přijal autosalon i obchod s luxusními hodinkami. Teprve až později, když obchodníci zjistili, že se platba neuskutečnila, zalarmovali policii. Možná se Kelley inspiroval filmem s Leonardem DiCapriem, ve kterém si herec počínal podobně. Ať už je to jakkoliv, v luxusním automobilu za výhru v Korunce najedete podstatně více kilometrů než v kradené káře… na to měl Kelley myslet.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru