«

»

Výhra v loterii přestěhovala rodinu do většího vysněného domu

Foto: pixabay

Zatímco u nás z vás škrábání losů velkého boháče neudělá, v zahraničí je tomu jinak. Kirsty Pippard je dalším důkazem toho, že výhry v zahraničních losech padají jako hrušky ze stromu. V losu loterie Cash Lines vyhrála 300 tisíc liber (to je v přepočtu asi 8,8 milionu korun). Kirsty pracuje jako zdravotní sestra, a proto může výhru po dlouhých měsících přesčasů kvůli koronaviru brát jako odměnu shůry. Vy místo v losech hledejte osm melounů spíše ve Sportce nebo v Eurojackpotu!

Smlouva na podnájem jim vypršela, výhra v loterii přišla vhod

Kirsty Pippard (29) toho do třicítky stihla opravdu hodně. Stihla si najít práci jako zdravotní sestra v pečovatelském domě pro seniory, stihla se vdát a mít dvě děti. Do třicítky stihla také výhru v loterii, a proto může jít ještě před třicítkou bydlet do vlastního vysněného domu. Je to pohádkové skóre, viďte? I vám mohou výherní výsledky Sportky pomoct pohnout s určitými věcmi.

Kirsty, která milionovou výhru setřela v létě 2020, loterijní společnosti prozradila, že jim zrovna skončila smlouva na podnájem a měli v plánu jít bydlet k její matce. Díky okamžité výhře v losu je však všechno jinak. Kirsty si hned po výhře vyhlédla pohádkový dům, kde se všichni pohodlně vejdou.

Do práce chce chodit i po výhře v loterii

Ačkoliv by mohla výhra v loterii Kirsty dopřát pár měsíců volna, ona odpočívat nehodlá. I nadále chce chodit do práce, protože ji miluje. A to i přesto, že v poslední době strávila v práci více času než doma. A co byste po výhře ve Sportce udělali vy? Psali výpověď, nebo dále chodili do práce?

Kirsty vnímá výhru v loterii jako obrovské štěstí vzhledem k tomu, že pouze náhodně koupila dva losy do loterie. Mimochodem právě ta samá náhoda vám může vybrat šťastná čísla do Sportky. Na závěr milionářka Kirsty dodala, že výhra v loterii byla dalším důvodem k bouchnutí šampaňského na seznamu odložených věcí. Kvůli koronaviru odložila už řadu oslav, ale díky výhře v loterii na bouchnutí šampaňského konečně došlo.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru