«

»

Výhra v loterii přinesla manželům z Velké Británie přes 3,13 miliardy korun

Foto: depositphotos

Za výhru miliard dopřejí svým dětem vlastní pokoje

Lenka Thomson (41) se svým manželem Stevem Thomsonem (42), jež oba žijí ve Velké Británii, se před necelým měsícem stali opravdovými boháči, a to díky výhře v místní loterii, která jim přinesla neuvěřitelných 105 100 701,9 liber (v přepočtu zhruba 3,13 miliardy korun). Jde o ještě vyšší částku, než lze vyhrát v Eurojackpotu, jehož hlavní výhra je nastavena na maximálně 2,5 miliardy korun.

Lenka, pocházející ze Slovenska, se před cca 17 lety vdala za Steva a začali společně žít ve Velké Británii, kde spolu vychovávají svoje 3 děti, dva kluky a jednu dceru. Právě jejich děti ihned věděly, za co by rodiče měli peníze v první řadě utratit. Přejí si totiž koupit nový telefon značky Apple či automobil od Tesly. Manželé v první řadě ale myslí na nové a větší bydlení, aby mohl mít každý jejich potomek vlastní pokoj.

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru