«

»

Výhra v loterii se pro něj stala osudnou

Foto: pixabay

O tom, že výhra v loterii vůbec nemusí být v životě výhrou, svědčí příběh Američana Abrahama Shakespeara, kterého ani ne pět let po výhře v loterii zavraždila žena, jež si chtěla přivlastnit jeho bohatství. Kdyby to byl Shakespeare věděl, nejspíš by výherní tiket na místě roztrhal. Vyhrát tučnou výhru ve Sportce nebo v Eurojackpotu, to vůbec není jen tak. Jakmile se totiž výhra proflákne, můžou vás začít obtěžovat různí lidé s tím, že potřebují půjčit. A to rozhodně není příjemné. Ovšem nic v porovnání s tím, jak nakonec skončil třiačtyřicetiletý řidič Abraham Shakespeare.

Vyhrál v loterii 30 milionů dolarů

V roce 2006 se štěstí usmálo na Američana Abrahama Shakespeara, který kromě štěstí na jména na sebe přitáhl i štěstí v loterii. Vyhrál v ní pohádkový jackpot 30 milionů dolarů (což je v dnešní době něco přes 636 milionů korun). O takovou výhru se můžete běžně pokoušet i v Eurojackpotu.

Z výhry byl samozřejmě nadšený, alespoň do té doby, než se na něj začali lepit různí lidé s prosbou o pomoc. Tak velká výhra nenechala chladným ani Abrahamova kamaráda. Ten Shakespeara dohnal k soudu, kde ho usvědčil z toho, že mu výhru ukradl. Byla to ale lež, protože výherní tiket opravdu patřil Abrahamovi.

I výherní výsledky Eurojackpotu mohou způsobit opravdové šílenství. Něco takového zažíval i Abraham, který musel doslova prchat před lavinou lidí, kteří jen natahovali ruku. Podle nás se měl Abraham raději ze svého města odstěhovat a žít si svůj život milionáře inkognito. Bohužel to neudělal, nebo to nestihl.

Nalepila se na něj falešná finanční poradkyně

Mimo jiné otravy se na Abrahama nalepila rádoby finanční poradkyně, která nenápadně odkláněla Abrahamovy peníze na své účty a spřádala plány, jak se bohatého šťastlivce, v tomto případě spíše nešťastníka, zbavit. Když konečně získala přístup k jeho účtům a práva k jeho domu, začal se Abraham pohřešovat. Po dlouhém pátrání jej nakonec našli pod čerstvou vrstvou betonu na zahradě vražedkyně, kterou byla za finanční poradkyni se vydávající žena.

To abyste si po výhře v Eurojackpotu sehnali osobního strážce, že?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru