«

»

Výhra v loterii z ní udělala „celebritu”

Foto: pixabay

Zatímco někdo se po milionové výhře ve Sportce nebo v Eurojackpotu raději stáhne do ústraní, kde si v poklidu užívá svou výhru, pro jiného je to impuls pro to být více vidět. Je to i případ Sue Parkové ze Skotska, která v roce 2013 v loterii EuroMillions vyhrála 1 milion liber (to je v přepočtu přes 30 milionů korun). Od té doby plní přední stránky britských bulvárních listů a celá země může sledovat její hvězdné manýry. Nutno podotknout, že Sue v loterii vyhrála, když jí bylo pouhých 17 let!

Vlastní seznamka s odměnou pro „pana pravého”

Až vám Eurojackpot výsledky na konto přepošlou miliony, můžete seknout s vaší nudnou prací a dělat, co vás napadne. Sue Parková měla smůlu v lásce, s nikým dlouho nevydržela a téměř z každé seznamky ji vyloučili za porušování pravidel. Proto se rozhodla, že si založí vlastní seznamku. Muži se do ní mohli přihlásit v případě zájmu o rande se Sue. Panu pravému nabízela téměř 2 miliony korun za to, že s ní vydrží chodit celý rok. Přihlásilo se mnoho mužů, aby ne… lépe placený job byste nikde nenašli… bohužel pro nápadníky si Sue z mnoha zájemců nikoho nevybrala. Jó zdá se, že po výhře v loterii můžete cokoliv, třeba si koupit i lásku.

Nápad zažalovat loterijní společnost

Možná, že se po výhře v Eurojackpotu budete cítit penězi přehlceni, stejně jako se cítila Sue. Jednu dobu po výhře v EuroMillions vážně zvažovala, že loterijní společnost zažaluje za to, že jí peníze zničily život. I přes tučný balík na účtu, dovolené, auta a drahé kosmetické procedury se prý Sue necítila šťastná. Jenže říct, že o miliony nestojí může vážně jen ten, komu se sypou z kapes. A proto Sue v tomhle ohledu bere hodně lidí s rezervou i loterijní společnost, na kterou byla žaloba mířena. Ta na svou obranu jen uvedla, že Sue několikrát nabídla pomoc odborníků, jako to pravidelně dělá u všech výherců tučných částek.

Výhra jí přinesla slávu

Ještě dnes na bankovním účtu Sue z výhry něco zbývá. A to i přesto, že se v nákupech nijak nekrotila. Kromě majetku a bezstarostného života přinesla Sue výhra v loterii také slávu (spíše mediální humbuk). Fotka se šekem na jeden milion liber byla jen začátkem mediální bouře, která se kolem Sue rozpoutala… ale zdá se, že to Sue nevadí a sláva jí jde k chuti stejně jako výhra v EuroMillions před 8 lety. I vám se nejspíš na Eurojackpot výhru sbíhají sliny, zvlášť v době kdy se její jackpot pohybuje v miliardových výškách.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru