«

»

Výhra v loterii změnila vášnivé švadleně život od základu

Foto: depositphotos

Čekáte se změnami na výhru v Extra Rentě? No ani se vám nedivíme! Vždyť s miliony na účtu je každá změna vlastně zábava. Když máte pod sebou finanční polštář, zmizí strach i obavy z neznáma i rizika ztráty. Své o tom ví vášnivá švadlena Biancy „Bee” Murton (32) z  Birminghamu, která v jedné z britských loterií vyhrála výhru 300 tisíc liber (tedy přes 8,6 milionu korun).

Otevřela si obchod s textilními produkty

Výherní výsledky Extra Renty vám mohou splnit váš dlouholetý sen. Alespoň to se podařilo dvaatřicetileté mamince Bee Murton, která v britské loterii vyhrála 300 tisíc liber (tedy přes 8,6 milionu korun). A to už je částka, se kterou se dá leccos podniknout. Na nic nečekala ani vášnivá švadlena Bee, která o šití na zakázku a prodeji textilních výrobků zatím snila jen u zábavního televizního pořadu, kde se soutěžilo právě v šití. Po výhře si ihned koupila prodejnu, ve které nabízí vše potřebné pro šití, tedy nitě, látky, mašle, stužky… je to její království, ve kterém jí nechybí ani její vlastní šicí dílna. A v čem po výhře v Extra Rentě začnete podnikat vy?

Udělala si řidičák

Bee šla však mnohem dál. Výhra jí totiž dodala sebevědomí, a tak si zkusila udělat řidičák. Vždyť o co mohla přijít? Při neúspěchu si mohla na všechny potřebné cesty zaplatit svého soukromého řidiče. To však nebylo potřeba, protože Bee, nejspíš povzbuzena výhrou, řidičák zvládla.

Koupila si karavan poblíž lázeňského města Malvern

Ani to jí však nestačilo a opět se nedivíme! Vždyť kdy budete mít dost zážitků a nových impulsů po výhře v Extra Rentě? Bee si navíc k tomu všemu koupila i vlastní karavan poblíž lázeňského města Malvern, kde hodlá se synem pravidelně jezdit ve chvílích, kdy zrovna nebude šít. Jó život po výhře v Extra Rentě budete moci rozdělit mezi tím, co vás baví a tím, co vás baví.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru