«

»

Výhra v loterii zničila „Maggie Millions” život

Foto: pexels

O tom, že výhra v loterii, a klidně i ve Šťastných 10, nemusí být životní výhrou, se přesvědčila Irka Margaret Loughreyová v roce 2013. V té době však ještě z mega výhry měla radost. Později už o ní mluvila jako o prokletí a ještě později ji nazývala peklem. V roce 2021 našli Margaret, které po výhře v loterii začali přezdívat Maggie Millions, v jejím rodném domě mrtvou.

Výhra v loterii nemusí být vaší životní trefou

Možná stomilionová výhra ve Šťastných 10 nemusí být to, o čem sníte, třebaže si teď myslíte něco jiného. Vzhledem k řadě případů, které už se staly, je možné si vydedukovat, že výherní výsledky Šťastných 10 mohou být cestou do horoucích pekel. Své o tom věděla nešťastná žena z Irska Margaret Loughreyová, která v roce 2013 v loterii EuroMillions vyhrála v přepočtu asi 800 milionů korun. V té době na tom nebyla zrovna nejlépe, protože byla nezaměstnaná a žila jen na dávkách. Podle všeho nebyla Margaret nikdy vdaná a neměla žádné děti. Nic z toho se nezměnilo ani po výhře v loterii. Ačkoliv dala více než polovinu své výhry na charitu, životní štěstí tím neuplatila. Za zbytek peněz si koupila mlýn a nějaké nemovitosti. Podle všeho Margaret propadala alkoholu a depresím nebo se na ni věšeli špatní lidé. V druhé polovině roku 2021 byla ve svém domě nalezená mrtvá, a to jí bylo pouhých 56 let.

Už dříve si stěžovala, že s penězi není a nebyla šťastnější

Pokud je vaše výhra v loterii opravdu dostatečně velká, stanete se přes noc celebritou. Na to výhra ve Šťastných 10 sice stačit nebude, avšak mediální pozornost není nic, o co byste stáli. Pravidelně se stáčela i k Margaret, protože všechny zajímalo, jak si čerstvá, téměř miliardářka, vede. Na opakované dotazy, jak se jí daří, Margaret už dříve odpovídala, že jí peníze zničily život. Tak to vidíte, někdo sází ve snaze vyhrát a když konečně vyhraje, proklíná den, kdy si vsadil.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru