«

»

Vyhrál 500 tisíc liber během venčení svého pejska

Foto: pexels

Představte si, že jdete svého čtyřnohého mazlíčka vyvenčit a když dorazíte zpátky a omyjete mu packy, zjistíte, že jste ve Sportce vyhráli téměř 15 milionů korun. Něco podobného se nedávno stalo Garethovi Bradleymu z Anglie, když hrál online loterii a jeho šestnáctitýdenní fenka mu dala dost jasně najevo, že potřebuje vyvenčit. Když přišel z krátké procházky zpátky, zjistil, že vyhrál okamžitou výhru 500 tisíc liber (to je v přepočtu téměř 15 milionů korun). O radostnou novinu se podělil se svým dlouholetým partnerem, se kterým o pár chvil později začali plánovat, jak s výhrou naloží.

Do nové životní etapy vstoupila i výhra v loterii

Gareth loterijní společnosti prozradil, že výhru v loterii přivítal už ve své nové životní etapě, do které vstoupil teprve nedávno. Se svým přítelem se Gareth, který pracuje jako vedoucí obchodu, přestěhoval do společného domu a společně si pořídili i malé štěně. Výhra mu prý pomůže detailněji rozvést jeho životní plány. Ty jsou velké, Gareth hodlá cestovat, podnikat a trávit spoustu času se svou rodinou. I vy můžete nad výherními výsledky Eurojackpotu spřádat plány.

Garethova rodina si myslela, že je výhra v loterii pouhý vtip

Napálit své blízké na smyšlenou výhru ve Sportce, to láká řadu sázkařů. I Garethova rodina byla ohledně sázení jeden velký vtípek. Už několikrát se mezi sebou zkoušeli nachytat právě na jackpot loterie. Proto není divu, že Garethovi rodina nevěřila, když se jim svěřil se svým obrovským štěstím. Brali to jako jeho další vtípek. Až Garethův vyfocený výherní účet je přesvědčil o opaku. No jen si představte, že své rodině tvrdíte, že jste vyhráli ve Sportce a ona vám to nevěří! Dlouhé přesvědčování může být vyčerpávající, pokud jste ani vy sami výhře ještě neuvěřili.

Gareth se svým přítelem jsou přesvědčeni, že výhru v loterii jim vyčenichal právě jejich nový čtyřnohý přírůstek do rodiny.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru