«

»

Vyhrál jste!! Jak ohromná částka to bude v té chvíli prodavačka ani výherce ještě netušili!

Foto: national-lottery.co.uk

Při zjištění vysoké výhry začal sázkař vřískat štěstím

Při sázení kterékoliv české loterie (Sportka, Šťastných 10 a další), lze případnou výhru do 1 000 korun vybrat ihned na kterémkoliv místě s terminálem Sazky. Na vyplacení vyšších výher je už ale nutná domluva předem, navštívení vybraných prodejních míst Sazky (větší provozovny) anebo po telefonické domluvě návštěva přímo sídla Sazky.

Podobné je to u loterií ve Velké Británii. Vyšší vyhranou částku není možné vyplatit na místě ihned. O tom se sám přesvědčil sázkař Mark Chalmers (65), který si občas rád vsadí tiket Euromilionů. Ten si totiž nechal svá čísla na tiketu zkontrolovat v jednom tamním obchodě, po čemž mu prodavačka vzápětí oznámila, že vyhrál tolik, kolik mu ona nemůže na místě vyplatit. Informace o přesné výši výhry (u nás nad 20 000 Kč) ale obchodník na terminálu nevidí.

Mark si v tu chvíli myslel, že výhra bude vysoká jen pár tisíc liber. V tom se ale mýlil, jelikož vyhrál v přepočtu asi 29 milionů korun. Po telefonním hovoru s provozovatelem loterie a potvrzením vysoké výhry byl Mark tak v šoku, že začal vřískat štěstím. Jeho manželka byla velice překvapená takovým chováním, netušila totiž, co se před pár chvílemi odehrálo.

A jak prý bude s výhrou naloženo? Čerstvý milionář nechce po vyplacení výhry opustit své zahradnické zaměstnání ani ho nijak omezit. Za nově nabyté peníze chce pořídit svým 2 dcerám nové byty a pro celou rodinu hodlá koupit pravé šampaňské, aby výhru řádně oslavili.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru