«

»

Vyhrál miliony, ale s rodinou se nerozdělil, ta s ním zpřetrhala vztahy

Foto: pixabay

Už jste přemýšleli nad tím, jak případnou výhru ve Šťastných 10 rozdělíte mezi rodinu? Nebo se žádné dary konat nebudou? Tak to jste na tom stejně jako jeden nejmenovaný Američan, který v loterii v pouhých čtyřiadvaceti letech vyhrál 5,6 milionu dolarů (to je přes 117 milionů korun). Ačkoliv se výhra zdá být velká, on tvrdí opak a své rodině nedal ani korunu.

Tak akorát pro vlastní rodinu

Nejmenovaný výherce tvrdí, že výhra 5,6 milionu dolarů se může jevit obrovsky, ale není tomu tak. Když totiž sám vše přepočítal, zjistil, že bude mít tak akorát na zaplacení všech dluhů, na investování a na zajištění sebe a své manželky na zbytek života… pán tedy jede opravdu ve velkém stylu. Sto milionů korun vám mohou vynést i výherní výsledky Šťastných 10. Ve vašem případě ale věříme, že takoví škrti nebudete.

Jako finančník se opírá o statistiky

Nerozdělit se po výhře ve Šťastných 10 o miliony, tomu my říkáme opravdu lakomství, zejména v případě, že se výhra rovná desítkám milionů. Přesto si Američan svůj postup obhajuje tím, že jako finančník moc dobře ví, jak výherci loterií mohou skončit. Podle statistik totiž až 70 % výherců do několika let zbankrotuje. A proto se snaží držet své miliony na uzdě. S manželkou zaplatili hypotéku, studentské půjčky a půjčku na auto. Zbylé miliony dali do investic a pořídili si nemovitosti, které jim mají zaručit návratnost peněz.

Nicméně jeho rodina to nechápe a není se čemu divit. Místo společné luxusní dovolené se k nim muž obrátil zády. Přesto je vidět, že ve výherci hlodá červíček pochybností. Svůj postup totiž veřejně probíral na sociálních sítích a ptal se ostatních, zda by se zachovali stejně. Zatímco většina byla proti, našli se i takoví, kteří mu jeho postup schvalovali. My jsme toho názoru, že když ne miliony, pár set tisíc mohl pro rodinu ulít bokem…

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru