«

»

Vyhrál pravidelnou výplatu na celý rok

Foto: depositphotos

Díky loterii Set For Life vyhrál Frank (68) možnost na celý rok si oddychnout od práce. V rámci výhry mu totiž každý měsíc na účet dorazí 10 000 eur (to je v přepočtu přes 260 tisíc korun) a tak se bude dít po celý rok. Vzhledem k Frankově věku to bude nejspíš krásné přilepšení k důchodu. Kdo by o takhle tučnou rentu nestál? Každý sázkař Sportky tajně doufá ve výhru.

Výhra v loterii mu pomůže zapomenout

William Beard, přezdívaný Frank, je kamioňák v důchodu a pochází z anglického městečka Cornwall.  Letošní léto mohl k popisu své osoby použít i označení milionář nebo rentiér. V loterii Set For Life totiž vyhrál roční rentu, v rámci které mu na účtu každý měsíc přistane 10 000 eur. Výhru získal těsně před svými osmašedesátiletými narozeninami, a tak ji zapil dvojnásobně. Díky výhře také snáz vymazal špatné vzpomínky na loňské přepadení. Ostatně tak je to u výhry ve Sportce (nebo jakékoliv jiné loterii) zvykem, že díky ní člověk myslí o něco pozitivněji. Frank byl přepaden po tom, co se svým dlouholetým kamarádem odcházel z baru. Tehdy přišel o peněženku i mobilní telefon. Naštěstí nikdo nebyl zraněn. I přesto vzpomínky na tento okamžik nepatří k těm, které by si chtěl v mysli uchovat. Naopak tučnou rentu, na tu bude vzpomínat ještě hodně dlouho.

Výhře nemohl uvěřit… klasika

Když trefíte jackpot Sportky nebo Eurojackpotu, věřte, že nebudete vědět, čí jste. Dosvědčit vám to může i Frank, který v okamžik výhry také nevěřil vlastním očím. Navíc i personál trafiky ho zmátl, protože mu původně tvrdil, že vyhrál jen 1000 eur měsíčně. Až když později zavolal do loterijní společnosti, zjistil, že může být jeho radost desetinásobná. Část výhry chce použít kromě jiného i na cestu do Austrálie, kde bydlí jeho neteř.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru