«

»

Vyhrál přes 22 milionů, práci deratizátora ale opustit nehodlá

Foto: pixabay

Stírací losy si darují k narozeninám i pod stromeček

Třiadvacetiletý americký deratizátor Devon Brown z Tennessee dostal ke svým narozeninám stírací los, na který vyhrál 1 000 000 dolarů (v přepočtu přes 22,8 milionů korun). Čerstvý multimilionář se rozhodl peníze neutrácet jako ostatní, kteří získali takto vysokou výhru v brzkém věku stejně jako on. Peníze hodlá naopak chytře investovat a ne je rozhazovat za luxus a zbytečnosti.

V Devonově rodině je dlouholetým zvykem dávat si k narozeninám či Vánocům stírací losy. A jeho třiadvacáté narozeniny nebyly výjimkou. Když los při oslavě po snědení dortu a přípitku setřel, nemohl uvěřit svým očím. Nevěřil totiž, že se právě on stal vítězem 1 milionu a dlouhou dobu měl pocit, že je to jen sen. Pro výhru se do sídla společnosti vydal s těmi, kteří mu los darovali, tedy se svým otcem a bratrance.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru