«

»

Vyhrál sportovní auto za miliony a ani o tom nevěděl

Foto: drivetribe.com

Vůbec netušil, že je ve slosování a nakonec vyhrál právě on

Mladý tesař Balvir Singh z Dubaje vyhrál luxusní sportovní automobil McLaren s výkonem 419 kW (570 koní), aniž by vůbec tušil to, že se přihlásil do soutěže. Jak je to možné?

Mohou za to nová pravidla Spojených arabských emirátů pro tamní provozovatele mobilních sítí, kteří byli nuceni do konce letošního ledna uzavřít se všemi svými klienty smlouvy. Ihned jim však nabídli novou smlouvu s novými podmínkami. Jestliže by zákazník na podmínky nekývl, zrušil by se tak jeho dosavadní tarif a telefonní číslo. Operátoři se snažili zákazníky udržet všemi možnými způsoby, a proto telefonní společnosti Dú nabídla při podepsání nové smlouvy zařazení do slosování o nového McLarena.

Tohoto operátora měl i pan Singh, který o lákadlu však nevěděl, jen chtěl dál telefonovat a nepřijít o své telefonní číslo. Když se mu před několika dny ozvali, aby se dostavil na pobočku značky a vyzvedl si nový vůz, byl v šoku. Výherce si vůz brzy vyzvedl a byl z něj nadšený. Jestli si ho ale nechá i přesto, že ví, že jeho provoz bude velice nákladný anebo ho prodá, neprozradil.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru