«

»

Vyhrál v loterii s čísly 13-14-15-16-17-18 a s bonusovým číslem 19

Foto: pixabay

Muž z Virginie Alonzo Coleman měl štěstí nejen na výhru v loterii, nýbrž i na velmi unikátní sadu tažených čísel. Vyhrát ve Sportce je jedna věc. Ale mít štěstí na čísla 13-14-15-16-17-18 a 19, to je věc druhá. Přesně s těmito čísly vyhrál Alonzo 250 tisíc dolarů (to je přes 6 milionů korun).

Vsadil čísla, která viděl ve snu

O tom, že výherní výsledky Sportky se vám mohou zjevit ve snu, svědčí příběh muže z Virginie, který za svůj výherní tiket zaplatil v obchodě v Richmondu ve Virginii. Alonzo Coleman, který se nyní těší velké výhře, loterijní společnosti uvedl, že se mu o sázce zdálo a dokonce ve snu viděl i postupku čísel od 13 do 19. Proto je vsadil. Normálně totiž hraje s jinými čísly nebo spoléhá na náhodný tip.

Muž své vsazené dva dolary zhodnotil na 250 tisíc dolarů a to je něco, co se někomu jen tak nepoštěstí. Co bude s výhrou dělat, zatím neprozradil. S miliony na účtu se toho dá podniknout hodně, a tak nejspíš nechtěl svým dlouhým seznamem loterijní společnost zatěžovat. A co všechno si splníte vy, až vyhrajete ve Sportce nebo v jiné loterii?

Nikdy nevíte, kde se skrývají výherní čísla

Také vy buďte ve střehu, protože nikdy nevíte, kde zrovna se skrývají vaše výherní čísla do Sportky. Může se vám o nich zdát podobně jako Alonzu Colemanovi, můžete je vyčíst v novinách nebo vyhrajete na vaše šťastné datum. Ať už to bude jakkoliv, doporučujeme si tiket hlídat do té doby, než si výhru potvrdíte a vyzvednete. Existuje hodně případů, kdy lidé měli výhru v loterii na dosah ruky, ale osud jim ji nepřál. Vsazený tiket buď ztratili, vyprali nebo sázku zkrátka nevybrali, protože na ni zapomněli.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru