«

»

Vyhrál ve Sportce přes pět milionů korun, pro výhru však šel bez vědomí své rodiny

Foto: pixabay

V roce 2020 se ve Sportce asi po čtyřicetiletém sázení na muže konečně usmálo štěstí. Tehdy šedesátiletý muž vyhrál přes 5,6 milionu korun. Ačkoliv měl rodinu, výhru šel vyzvednout bez jejího vědomí. Že by si ji chtěl nechat pro sebe? Kdepak! Jen chtěl svou rodinu pořádně překvapit!

Sázky do loterie se mohou zúročit až za desítky let

Výherní výsledky Sportky se na vás mohou usmát zcela nečekaně. Své o tom ví šedesátiletý muž, který v roce 2020 konečně trefil ta správná čísla, která mu dohromady vynesla přes 5,6 milionu korun. Na výhru se pořádně načekal, vždyť sázel dlouhých 40 let! Když se o výhře dozvěděl, měl tolik trpělivosti, že ještě dlouhou dobu své rodině nic neřekl. Chystal totiž překvapení.

V té době s rodinou stavěl dům a měl nemalé dluhy. Proto ho napadlo, že dříve, než jim o výhře řekne, dluhy splatí a konečně zařídí dokončení domu. Manželka tehdy nejspíš nestačila zírat, kde její muž vzal peníze na dokončení táhlé rekonstrukce. A tak musel s pravdou ven. V té době však měl díky Sportce dluhy zaplacené, potřebný materiál objednaný a částečně i doručený a na účtu mu pořád zbyl nějaký ten milionek.

Velké překvapení a nesmírná úleva

Jednou při večeři šel tedy s pravdou ven. Díky výhře ve Sportce mohl své rodině říct nejen, že vyhrál, nýbrž také to, že už je nezužují žádné dluhy a dům je ve fázi brzkého dokončení. Vsadíme se, že rovnou při večeři rodina naplánovala společnou luxusní dovolenou, na které výhru ve Sportce oslaví, jak se patří.

A jaká by byla vaše reakce, kdyby se štěstí v loterii usmálo také na vás?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru