«

»

Vyhrála 20 milionů, o které se teď nechce dělit, i když by měla

Foto: Twitter

Není nic neobvyklého, že se na losech objeví více jmen

Kanaďanka Barbara Reddick si před pár týdny v jedné tamní loterii vsadila los, na který poté vyhrála 1,2 milionů kanadských dolarů (v přepočtu asi 20 milionů korun). Na los ale při vsazení pro štěstí, nyní už čerstvá milionářka, připsala i jméno svého synovce Tyrone MacInnise, kterého až do výhry brala jako svého syna.

Teď se s ním žena nehodlá o výhru rozdělit a při předávání milionového šeku se Barbara nechala slyšet, že synovci žádné peníze neslíbila, což on popírá, a rozhodla se s ním proto soudit. Peníze si prý chlapec nezaslouží, jelikož mu v nedávné době pořídila nový automobil a platila mu studie na vysoké škole.

Agentura, jež dohlíží na všechny kanadské loterijní hry, prohlásila, že se na losech velice často objevuje více jmen. Očekává se tak ale, že výhra poté bude rozdělena mezi všechny na něm podepsané.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru