«

»

Vyhrála díky tomu, že do ní někdo v obchoďáku strčil

Foto: pixabay

Výhra v Korunce k vám může přijít odkudkoliv. Třeba úplnou náhodou, jako to mohla zažít Američanka LaQuedra Edwardsová. Ta vhodila asi čtyřicet dolarů do loterijního automatu. Chtěla si koupit svůj oblíbený los, jenže do ní někdo strčil a ona zmáčkla omylem jiné tlačítko… tohle žduchnutí jí vyneslo 10 milionů dolarů (v přepočtu 225 milionů korun).

V loterii vyhrála omylem a teď si zařizuje nový domov

LaQuedra Edwardsová nemá ráda tlačenice a už vůbec nesnáší, když do ní někdo strčí a ani se neomluví. Přesně to se stalo v osudný den, když jí loterijní automat podal los, ve kterém později setřela přes 225 milionů korun. Takovou výhru vám výherní výsledky Korunky sice nepřinesou, přesto však stojí za to. Za toto žduchnutí by však Edwardsová teď dotyčnému nejraději zlíbala nohy.

Když totiž do ní někdo v onen okamžik strčil, neudržela rovnováhu a rukou zmáčkla úplně jiný knoflík, než chtěla. Protože už předtím do automatu hodila peníze, automat jí okamžitě vydal jiný stírací los. Byl levnější a nejvíc na tom Edwardsovou pálil fakt, že si ho sama nevybrala. Jenže jak se ukázalo, vůbec to nevadilo. Také vy zkuste občas v Korunce prohodit svá obvyklá čísla a vnést do hry svěží vítr.

Příběh se stal už na konci loňského roku, teprve teď se o něj výherkyně podělila

Příběh, který se stal už na konci loňského roku, je sice neuvěřitelný, podobnou verzi však nabízejí všechny výhry v loterii, ať už v Korunce či jiné. Po tom, co se Edwardsová z výhry oklepala, začala plánovat své nové bydlení. Koneckonců částka přes 225 milionů je dost velká na to, aby si koupila zámek, o němž snila, když byla malá… a spoustu dalších věcí, které i vám může do nákupního košíku přihodit výhra v Korunce. Kromě toho chce Edwardsová založit neziskovou organizaci. Patří tedy k těm výhercům, kteří ani po výhře v loterii nedokážou sedět se založenýma rukama.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru