«

»

Vyhrála téměř milion, nic ale nedostane

Foto: pixabay

Štěstí a smůla zároveň

Vyhrát v loterii zajímavou částku se nepodaří jen tak někomu. Třiatřicetiletá žena z Kanady získala v jedné z tamních loterií výhru činící 50 000 kanadských dolarů (v přepočtu přes 850 tisíc korun), což není zanedbatelná částka. Bohužel ale nebude ženě vyplacena, jelikož dřív, než si stihla peníze vyzvednout v loterijní společnosti, ji zadržela policie. A proč?

Žena totiž výherní tiket zakoupila kradenou kreditní kartou. Ztrátu karty s celou peněženkou nahlásil na policii její majitel. Policisté zjistili, že karta byla použita k několika platbám, a to i k nákupu výherního tiketu, což potvrdily bezpečnostní kamery z obchodu a také jeho majitel. Strážci zákona následně zadrželi ženu ve chvíli, kdy vystupovala z auta před sídlem loterie.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru