«

»

Vyhráli přes 108 tisíc liber a plánují rekonstrukci koupelny

Foto: pixabay

Že lze neobyčejnou výhru v Extra Rentě utratit zcela obyčejným způsobem, o tom se přesvědčili manželé Streetovi, když v loterii EuroMillions vyhráli přes 108 tisíc liber. Ještě předtím, než si výhru vyzvedli, už naplánovali rekonstrukci koupelny.

Z výhry si pořídí novou koupelnu a další věci

Ještě předtím, než vám výherní výsledky Extra Renty přistanou na bankovním účtu, můžete vědět, za co je utratíte. Podobně to měli i manželé Streetovi. Když se totiž dozvěděli o výhře v EuroMillions ze začátku února, ještě před vyzvednutím výhry věděli, za co výhru utratí. Dlouhodobě měli v plánu rekonstrukci koupelny. Mimochodem staré koupelnové obložení po rekonstrukci volalo už dávno, avšak chyběly na to peníze.

Manželka Michelle nemohla samou radostí mluvit a už si představovala, jak to v koupelně bude vypadat s novými obklady, pračkou a sušičkou. A jak byste výhru v Extra Rentě utratili vy?

K výhře v EuroMillions mu gratulovaly hned tři emaily

Gary Street sází pravidelně, dokonce má pro případ výhry zařízené inkaso, které zajistí, že žádnou sázku nevynechá. V den, kdy vyhrál však měl vsazené i tikety nad rámec svého inkasa, protože se hrálo o velmi vysoký jackpot.

Na sázku jako většina sázkařů zapomněl. Fakt, že vyhrál, mu prozradily hned tři emaily. Zatímco první dva oznamovaly výhru ve výši jen několika liber, poslední email mu gratuloval k částce přes 108 tisíc liber (to je v přepočtu přes 3,1 milionu korun). Nic většího dosud Gary nevyhrál, a tak mu chvíli trvalo, než tuto zprávu pořádně vstřebal. Manželé věří, že ačkoliv na rekonstrukci koupelny nebudou šetřit, ještě jim po ní z výhry něco zbude.

A jak se postavíte vy k výhře v Extra Rentě nebo jiné loterii?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru