«

»

Vyhrané miliony jim napomůžou k opravě lodi

Foto: pexels

Výhře skutečně uvěřili, až když nechali tiket překontrolovat terminálem

Frank Laquitara se svou družkou Debbi Long-Combs z Connecticutu se před časem stali milionáři díky výhře v loterii Powerball, jež činila 100 000 dolarů (v přepočtu 2,3 milionu korun). Správně totiž tipnuli 4 z 6 tažených čísel.

Frank s Debbi jeli akorát navštívit příbuzné do Virginie, když dostali zprávu, že výherní tiket byl zakoupen ve státě Connecticut, a proto je napadlo si ten svůj zkontrolovat. Naštěstí ho měli u sebe, jelikož ho po vsazení strčili v autě do sluneční clony.

Při kontrole zjistili, že se několik čísel shoduje, čemuž se jim nechtělo vůbec věřit. O tiketu se se svými příbuznými nebavili, jelikož si výhrou nebyli stoprocentně jisti a nechtěli dělat zbytečný rozruch. Tu jim nakonec potvrdila až obsluha prodejny, kde si nechali tiket překontrolovat terminálem.

Jakmile se snoubenci dozvěděli, že se stali výherci tolika peněz, tak ihned věděli, za co je utratí. Frank si za část výhry hodlá pořídit nový automobil a také si chtějí opravit svou loď, s níž nemohli celé léto vyrazit na vodu, jelikož měla rozbitý motor.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru