«

»

Vyhrané miliony mu umožní předčasný nástup do důchodu

Foto: pexels

S výhrou se ihned svěřil svým nejbližším

V Eurojackpotu není výjimkou, že její hráči vyhrávají miliony korun. Podobně na tom je i americká loterie Powerball. I v ní totiž její sázkaři vyhrávají miliony. Jedním z nich je například i Stephen Piechocinski ze St. Louise v Missouri, který se před pár týdny stal majitelem výhry činící 1 000 000 dolarů, což v přepočtu činí zhruba 22,7 milionu korun.

Stephen je pravidelným sázkařem. Když si uvědomil, že si ještě nevsadil na nejbližší slosování, rozhodl se svou zapomnětlivost co nejrychleji napravit. Tiket si vsadil na čerpací stanici, kde se stavil cestou do práce, aby natankoval benzín do svého vozu.

Jakmile se muž o výhře dozvěděl, pochlubil se s ní ihned své nejbližší rodině a jejich překvapení a radost si velmi užíval. A jak se rozhodl naložit s tolika penězi? Chce je použít na předčasný odchod do důchodu a zvelebování svého dosavadního života.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru