«

»

Vyhrát v loterii můžete i s devadesátkou na krku

Foto: pixabay

Pokud vás znepokojuje fakt, že vám Sportka pořád nevychází, neklesejte na mysli, přijít totiž může až s devadesátkou na krku. Přesně to se stalo jednomu z nejstarších výherců loterie Lotto v Británii. Pan Dennis Banfield vyhrál v únoru roku 2018 v loterii Lotto 18 milionů eur (to je v přepočtu přes 470 milionů korun). Nedávno oslavil své devadesáté narozeniny a prozradil nejen to, jak si užívá výhru, nýbrž i to, jak tráví lockdown.

Výhra by se mu hodila o pár let dříve

Raději později než vůbec. Asi takhle se lze vyjádřit k výhře ve Sportce, která přijde až v důchodu. Podobně výhru přivítal i Brit Dennis Banfield, který v Lottu vyhrál půl miliardy korun až s devadesátkou za dveřmi. Peníze mimo jiné použil na nákup vybavení pro svůj oblíbený koníček, kterým je výroba dřevěných betlémů. Svému koníčku se přitom mohl začít naplno věnovat až s odchodem do důchodu. Vyřezávání dřevěných soch je časově náročné a jako elektrikář se činnosti nemohl věnovat v takové míře, v jaké by chtěl. Není proto pochyb, že v podobných případech by se výherní výsledky Sportky většině výherců hodily ještě před důchodem.

Vyrobil betlém pro místní kostel

Těžké koronavirové období prožívá i pan Banfield s rodinou. Co je spolehlivě rozesměje, je vzpomínka na tučnou výhru v loterii, která jim v roce 2018 změnila život. On i jeho manželka už byli v té době v důchodu, výhra v loterii jim však poskytla doživotní finanční volnost. Podstatnou část lockdownu tráví Banfield výrobou betlémů pro přátele a pro místní kostel a docela si to užívá.  Prozradil, že jeho manželka, která v kostele zpívá, omezení snáší mnohem hůř. Naštěstí jim jejich dcera pořídila notebooky, a proto mohou být ve spojení se svými blízkými. Kromě hovorů pan Banfield pomocí počítače vyhledává také inspiraci pro další dřevěné sochy.

A jak budete trávit čas vy, až vám výhra ve Sportce zaklepe na dveře? Vzhledem k tomu, že můžete natrvalo zanechat práce, si možná budete muset pár koníčků vymyslet, abyste se nenudili.

Ohodnoťte post

1 komentář

  1. nevyhrávající

    Na takové štěstí je dost těžké se spolehnout, v každém případě je to ale alespoň povzbuzující a poměrně dobrá útěcha, že jednou ta vytoužená výhra přece přijde. Tak uvidíme a za tento článek děkuji.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru