«

»

Výhru 29 milionů musela držet několik týdnů v tajnosti

Foto: national-lottery.co.uk

Britka teď plánuje koupit domy pro své syny a Škodovku

Představte si, že vyhrajete miliony korun. Dokázali byste si poté nechat tuto informaci jen pro sebe nebo byste se hned chtěli pochlubit rodině a přátelům? Podobný problém před pár týdny řešila i Britka Paula Williamsonová (59) a její manžel Geoff (68), kteří v tamní loterii vyhráli 1 milion liber (v přepočtu přes 29,5 milionů korun).

Oba se totiž o tuto radostnou novinu chtěli podělit svými syny Jackem a Ianem. Problém byl ale v tom, že starší syn Jack byl na několikatýdenní dovolené v Austrálii a oni jim to chtěli říct naráz. Rozhodli se proto, že počkají na jeho návrat a pak se jim pochlubí. A přesně to udělali.

Paula s Geoffem poté přiznali, že to bylo těžkých pár týdnů, jelikož druhý syn s nimi žije v rodném domě a oni se museli chovat, jako by se nic nestalo. Když se konečně všichni sešli a tajemství bylo vyřčeno, oba synové ztratili řeč a chtěli jen obejmout od své matky.

Výherkyně je pravidelnou sázkařkou. Tiket si kupuje každý týden, když dělá velký týdenní nákup, a rovnou si nechá zkontrolovat i ten předešlý. Když to Paula udělala tentokrát, tak jí prodavač sdělil, že vyhrála více než 500 liber, a proto jí nemůže výhru vyplatit. Zavolala tedy do sídla společnosti, kde jí jeden ze zaměstnanců sdělil, že se stala vítězkou 1 000 000 liber.

Za vyhrané peníze chce žena v první řadě koupit domy svým synům a novou pohovku do svého obýváku. Geoff zase touží po novém automobilu značky Škoda. Oba se dále shodují na tom, že se zbytkem peněz budou zacházet opatrně a pečlivě si promyslí, co s nimi v budoucnu udělají.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru