«

»

Výhru milionu použijí na opravu škod po hurikánu

Foto: pixabay

Myslel, že vyhrál jen přes 200 tisíc, poté ale zjistil, že se výhra násobí 5x

David Burnette žijící se svou manželkou v Newportu v Severní Karolíně se před pár týdny stal majitelem velkého balíku peněz. V americké loterii Mega Millions vyhrál totiž 50 000 dolarů (v přepočtu 1,14 milionu korun).

Pan Burtnette vítězný tiket koupil v jedné z prodejem Handy Martu, jež se nachází na Arendell Street v Morehead City. Sázka ho stála pouhé 3 dolary (v přepočtu více než 65 korun). Když o několik dní déle kontroloval čísla z tiketu s těmi taženými, zjistil, že se stal vítězem 10 000 dolarů (v přepočtu přes 225 tisíc korun). Vzápětí ale ještě zjistil, že si vsadil i doplňkovou hru Megaplier, v níž bylo tentokrát vylosováno násobení 5x, a tak se jeho výhra vyšplhala na milionovou částku.

Manželé Burnettovi nemuseli dlouho přemýšlet, co s tolika nově nabytými penězi udělají. Shodli se, že značnou část výhry vloží do opravy jejich domu, který utrpěl velké škody při hurikánu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru