«

»

Výhru milionu použijí na opravu škod po hurikánu

Foto: pixabay

Myslel, že vyhrál jen přes 200 tisíc, poté ale zjistil, že se výhra násobí 5x

David Burnette žijící se svou manželkou v Newportu v Severní Karolíně se před pár týdny stal majitelem velkého balíku peněz. V americké loterii Mega Millions vyhrál totiž 50 000 dolarů (v přepočtu 1,14 milionu korun).

Pan Burtnette vítězný tiket koupil v jedné z prodejem Handy Martu, jež se nachází na Arendell Street v Morehead City. Sázka ho stála pouhé 3 dolary (v přepočtu více než 65 korun). Když o několik dní déle kontroloval čísla z tiketu s těmi taženými, zjistil, že se stal vítězem 10 000 dolarů (v přepočtu přes 225 tisíc korun). Vzápětí ale ještě zjistil, že si vsadil i doplňkovou hru Megaplier, v níž bylo tentokrát vylosováno násobení 5x, a tak se jeho výhra vyšplhala na milionovou částku.

Manželé Burnettovi nemuseli dlouho přemýšlet, co s tolika nově nabytými penězi udělají. Shodli se, že značnou část výhry vloží do opravy jejich domu, který utrpěl velké škody při hurikánu.

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru