«

»

Výhru v loterii můžete oslavit nejdražším hamburgerem na světě

Ilustrační foto: pixabay

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak oslavíte výhru v loterii, až se na vás v Korunce usměje štěstí? Výhra se obvykle zapíjí prémiovým šampaňským, ale pokud jste abstinent, doporučujeme po výhře zaskočit do nizozemské restaurace De Daltons. Tam vám naservírují nejdražší hamburger na světě, za který zaplatíte téměř 130 tisíc korun. Zdá se vám to moc? Možná! Výhodou je, že v jednom hamburgeru ochutnáte nespočet nejluxusnějších surovin světa.

Hamburger Golden Boy drží nový rekord

Celé to začalo v období pandemie, kdy se restauratér Robbert Jan de Veen rozhodl porazit dosavadní rekord v nejdražším hamburgeru na světě, který deset let držel hamburger z Oregonu.  Tento hamburger vážil 352 kilogramů, a tak tedy nebylo možné, aby jej snědl jeden člověk. Robert se tedy rozhodl, že vytvoří nejdražší hamburger na světě tak akorát pro jednoho člověka. Samozřejmě co se hamburgerů týče, záleží na vyhládlosti dotyčného člověka. Zrovna v tomhle případě však nelze předpokládat, že by si někdo přidal. Pro nejdražší hamburger na světě, který vznikl toto léto, budete muset napřed trefit výherní výsledky Korunky.  Stojí 5000 eur! Také s sebou na tento burger nedoporučujeme brát přátele, jinak je možné, že v restauraci necháte i půl mega.

Výtěžek z prvního hamburgeru šel na charitu

Pokud vám šťastná čísla v Korunce umožní navštívit nizozemskou restauraci a ochutnat její nejdražší hamburger na světě, připravte vaše chuťové buňky na ty nejluxusnější ingredience. Houska je ozdobená plátky zlata, maso pochází z japonského hovězího Wagyu.  V hamburgeru ochutnáte pravý anglický chedar Wyke Fams, kaviár, lanýže, kachní vejce, omáčku z cibetkové kávy a vzácné whisky a další luxusní suroviny, pro jejichž nákup je většinou potřeba výhra v Korunce a jiných loteriích.  I když se jeví hamburger tak trošku přeplácaný, kuchař zaručuje, že do sebe jednotlivé chutě krásně zapadají. Vůbec první tento hamburger měl navíc charitativní příchuť. Peníze z jeho prodeje putovaly do potravinové banky.

Tak kdyby se vám v Korunce poštěstilo, víte kde skočit na rychlé občerstvení… jo jen si do restaurace zavolejte minimálně 14 dní předem, abyste si jej rezervovali. Protože příprava nejdražšího hamburgeru na světě trvá 9 hodin, překvapit by vás neměla ani záloha ve výši 750 eur.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru